Advanteges tona

 • Produkte

  Produkte

  Produkte Nëpërmjet shumë proceseve të, rëndë kujdesshëm
 • shumëllojshmëri

  shumëllojshmëri

  Fytyrës Folding Mask & Plotesimi Machine Paketimi
 • dorëzim

  dorëzim

  Ju mund të marrin produktet brenda 30 ditëve
 • shërbim

  shërbim

  Quality para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi, kontakti 24 orë, të gjitha-motit hapur

E themeluar në vitin 2008, Wenzhou Ruirun Machinery Co, Ltd ndodhet në YunZhou Zona Industriale, Feiyun Street, Ruian City, Zhejiang. Duke u ndalur në industrinë e makinerive të paketimit për më shumë se 10 vjet, Wenzhou Ruirun Makineria pozicionuar si një ndërmarrje të teknologjisë e specializuar në të fshirë e bërë makinë lagësht, maskë të fytyrës paketim makine, Makineri automatike paketim dhe jo të endura qese bërë makineri machine.Ruirun gjithmonë i përmbahet parimi i njerëzve të orientuar dhe sinqeritet. Thithjen talent, duke kombinuar të avancuara të teknologjisë të huaj, managementmethod dhe ndërmarrje përvojë, të bëjë kompania jonë qëndruar konkurruese, dhe zhvilluar me shpejtësi dhe në mënyrë të qëndrueshme.

Partnerët tanë


WhatsApp Online Chat!