нашите Advanteges

 • производи

  производи

  Производи преку многу processess, внимателно мелење
 • Разновидноста

  Разновидноста

  Лицето маска склопување и пополнување машина за пакување
 • испорака

  испорака

  Можете да добиете на производи во рок од 30 дена
 • Сервис

  Сервис

  Квалитет пред-продажба и по продажбата на услуги, јавете се на 24 часа, за сите временски услови отворена

Основана во 2008 година, Wenzhou Ruirun Машини копродукции, Ltd е лоцирана во YunZhou индустриска зона, Feiyun Стрит, Ruian Сити, Жеџијанг. Фокусирајќи се на машини за пакување индустрија за повеќе од 10 години, Wenzhou Ruirun Машини позициониран како високо-технолошкиот претпријатие специјализирано во влажни избрише машина одлуки, на лицето маска пакување машина, автоматски machin пакување и неткаен торба правење машини machine.Ruirun секогаш се придржува до принципот на луѓе ориентирани и искреност. Апсорбирање талент, комбинирање на напредни странски технологија, managementmethod и претпријатието искуство, направи нашата компанија останат конкурентни, и развива брзо и стабилно.

нашите партнери


WhatsApp Онлајн Chat!